Az első gól meghozta az első tavaszi győzelmet (Képgalériával, Videóval)
Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a Szombathelyi Haladás Gyurján Bence bombagóljával 1-0-ra verte a Kecskemétet.

Szombathelyi Haladás - Kecskemét-Phoenix Mecano 1-0 (0-0)

Szombathely, 2320 néző, játékvezető: Becséri

Haladás: Rózsa 7 - Schimmer 6, Guzmics 7, Fehér 6, Bosnjak 5 - Simon 6, Iszlai 5 (Gyurján, 46., 6) - Nagy G. 7, Németh M. 5 (Medgyes, 46.), Halmosi 5 - Radó 6 (Tóth P., 89.).

Kecskemét: Polekszics - Forró, Karan, Varga R., Farkas - Eninful, Nagy P., Balázs, Szalai - Bebeto, Szécsi.

Gólszerző: Gyurján az 54. percben.

Nagy Gábor sokat dolgozott a Kecskemét ellen. Képgalériáért klikkeljen a fotóra! Fotó: Unger Tamás

MESTERMÉRLEG

Artner Tamás: - Egy nagyon jó ellenfél ellen nehéz volt játszani. Az első perctől kezdve támadtunk, de a beadások, az utolsó passzok nem sikerültek. A védekező középpályások nem értek fel a támadózónába, ezért a szünetben kettőt cseréltem, és felvállaltunk egy másik játékot. Gyurján Bencét a gyorsasága, Medgyes Zoltán a labdabiztonsága miatt hoztam be. Gyurján góljával megérdemelten szereztünk vezetést, a végén pedig Rózsa Dániel ismét bebizonyította, hogy szenzációs kapus - csak gratulálni tudok neki.

Visinka Ede (megbízott edző): - Gratulálok a Haladásnak, megérdemelten nyert, picivel jobban akarta a győzelmet. Mi nem akartunk ennyire visszaállni. Az első félidőben talán egyszer találtuk el a kaput, második játékrész elején viszont voltak lehetőségeink, de éppen akkor kaptuk a gólt. Ezt követően nem tudtunk felállni, bár a végén volt egy ziccerünk, amit Rózsa bravúrral védett.

Az MLSZ TV összefoglalója

A Szombathelyi Haladás - Kecskemét (1-0) élő közvetítését a www.vaol.hu/haladas oldalon elolvashatják!

Cimkék:

Hozzászóló neve*
Webcím
Hozzászólás*
Biztonsági kód*
A hozzászólás szövege nem tartalmazhat HTML kódot.
A biztonsági kód nem érzékeny a nagy és kisbetűkre.
Bau69 - 2014.03.17. 08:51
Bosnjak 5? Nagy G 7?? Nem egy meccset néztünk
Watchman - 2014.03.16. 20:58
Gratula a csapatnak a győzelemért, mert másért nem lehet. Még mindig vacak a formánk, de legalább nyertünk.
Szerintem elvárás lenne, hogy 2-3 méterre oda tudjuk rúgni a társhoz a labdát. Ez még mindig nem megy!
Az őszi csapat látványos támadásépítései is hiányoznak, akár az ötletesség (Kérem, ne fogjuk a talajra).
Aki pályára lép, szakadjon meg, törje össze magát, sajnos tavasszal ezt sem látom viszont.
Remélem, a következő meccsen ezzel sem lesz baj...
Hajrá Hali
halik - 2014.03.16. 08:42
Ennyit jelent ha Radó passzol . Mondjátok meg neki hogy úgy is lehet értékes játékos ha nem minden gólt ő szerez . Gratulálok a csapatnak .mindenki pénteken Pápára.
Molnár. Zoltán - 2014.03.15. 10:26
Meccs előtt tartottam attól,hogy mivel "kötelező" győzelem, a görcsösség és nagy akarás esetleg megbosszúlja magát egy kecskeméti kontrával.Hála az égnek nem így lett. Gratulálok a csapatnak az első tavaszi sikerhez,és remélem pénteken Pápán folytatódik a "győzelmi hadjárat". Nem lesz könnyű mert a Lombard masszív,egységes kis csapat lett, és azért Griffith,Kenesei,Sekour ha elkapja a fonalat nagyon veszélyes kapura.
Haali - 2014.03.15. 09:41
Gratulálok a csapatnak, külön is Gyurjánnak!Voltak idők mikor az ilyen meccseket rendre elvesztettük.Nem volt szép játék de nem adta föl a csapat ez értékelendő.Akik meg azért jönnek ki a meccsre,hogy a csapatot szidják jobb ha nem is jönnek ki többet.Vagy jobb lenne ha a vendégszektorba mennének!Mintha kevés lenne a játékosok száma a keretben?Hajrá Hali!
gabor kuruc - 2014.03.14. 22:40
Úgy láttam,elképzelés nélküli játék volt,nem értem az első félidőben Nagy Gabi milyen edzői utasítás alapján kóválygott a pálya első harmadában,ezért nem írom,hogy hol mert nem lehetett kitalálni másodikban vissza került a középpályára akkor már hasznára volt a csapatnak,azon kívül ezen a meccsen pont a Hrepkát játszattam volna a Németh Márió helyett ez pont egy olyan meccs volt ahol a nagydarab védőkkel szemben sokkal többre ment volna mint az alacsonyabb gyengébb fizikumú támadók ez a játék kevés lesz Pápán valahogy úgy néz ki,hogy a szünet nem tett jót akadozik a játék,talán Halmosi,Guzmics javuló játéka ad okot bizakodásra
pálinkás - 2014.03.14. 21:21
Hát hogy lemossuk e a Pápát, arra nem mernék mérget venni.Aki megnézte a másik meccset is a TV-ben láthatta - bár a Diósgyőr megérdemelten nyert - milyen masszív csapat lett ennek a Tóth Bálintnak a kezei alatt a Pápa.Azt meg megkérdezném hogy a kis Jago mit keres ott? Jagodics Bence tanárian játszott ma, méltán ott van apja nyomdokain.A Márk csak jelenthet neki.Szóval, van egy olyan érzésem hogy irtó nehéz lesz!A mai meccsről meg csak annyit, örülni kell a Győzelemnek! A játékunk viszont borzasztó volt, egy szenvedés.
zozó - 2014.03.14. 21:17
Sajnos az elöttem szólónak teljesen igaza van, holott én is idős vagyok.
A buta beszólások tömkelegét hallom, legtöbbjüknek elgurult az összes gyógyszere, még az is amit ki sem váltottak...Közülük többen életükben nem rugtak labdába.
halika - 2014.03.14. 21:02
Én többet fel nem ülök a tribünre . Sok vén fa** folyamatosan a Hali játékosokat szidja . Inkább szurkolnának. Szép volt fiúk jövő héten lemossuk a Pápát !!!!
Hali 87 - 2014.03.14. 20:56
Hát igen most is rossz játék, de legalább nyertünk.Ha Artnernek nem lenne meg a kirobbanthatatlan kezdő 11-e, lenne egy kis versenyhelyzet,talán ismét a régi halit látnánk.A mai meccsen is kiderült,a fiatalokra lehet számítani.Én szerintem sokkal többet játszhatna Gyurján,de ott van Szakály is, pl a meccsek óta rosszul játszó Iszlai helyett, Meggyes is megmutatta hogy lehet rá számítani.Na mindegy, ez az én véleményem, legalább ma nyertünk!!